Popis apartmánu

Pro Vaše soukromí, klid, komfort a pohodu v lázních Luhačovice si Vám dovolujeme nabídnout nově zařízený nekuřácký apartmán (2+KK) o velikosti 82m2 pro 4 osoby s ubytováním nejméně na 2 noci. Dle přání zákazníka je možné ubytovat i 5 osobu na přistýlce. K apartmánu je bezbarierový přístup a výtah. Apartmán se nachází v novém obytném komplexu Vily Věra na ul. Dr. Veselého v centru lázeňské promenády v Luhačovicích. Apartmán je situovaný do klidnější části uvedeného komplexu s výhledem na zahradu a zeleň. Apartmán má samotné topení, standardně vybavenou kuchyň (lednička, mikrovlná trouba, sporák, varná konvice, základní nádobí a jídelní stůl). Kuchyň je propojená s obývacím pokojem, kde je satelitní TV a možnost WIFI připojení k internetu. Vedle obývacího pokoje je samostatný pokoj - ložnice. Zde se nachází pohodlné a prostorné manželské dvoulůžko, přistýlka, skříňka a rovněž TV. Dle přání zákazníka je možné pokoj doplnit o dětskou postýlku. Koupelna je prostorná se sprchovacím koutem, umývadlem, WC a otopný žebřík. Součástí apartmánu je parkovací místo pro motorové vozidlo v uzavřené a zabezpečené garáži, která stojí vedle tohoto ubytovacího komplexu.

 

Okolí apartmánu

V uvedeném komplexu Vila Věra, jehož součástí je i výše zmíněný apartmán, se v přízemí nachází cukrárna a kavárna s venkovním posezením. Dále zde můžete navštívit solnou jeskyni, kadeřnictví a masáže, které se provádí přímo v domě. Rovněž je možné si zapůjčit za poplatek kola s pojezdem pro malé dítě včetně veškerého cyklistického vybavení. Vedle obytného komplexu se nachází zahradní bistro Vltava - zejména vhodné pro relax a odpočinek rodin s dětmi. V bistru Vltava jsou připravovány různé speciality na grilu, vynikající jihomoravská kuchyně, výborná degustace domácích lihovin a vín. V letních měsících, zejména o víkendech je možné si zde poslechnout živou hudbu ve stylu country.

 Apartmán má ideální umístění nejen pro zábavu ale i pro stravování a využití dalších okolních služeb, protože je přímo v centru lázeňské promenády, kde se vyskytuje většina zábavních podniků a barů. V restauračních zařízeních jako jsou např. LITOVEL, VLTAVA, ELEKTRA, ale i v mnoha dalších restauracích lze pořídit polední menu v cenových relacích od 55 Kč do 79 Kč s nabídkou 5-ti až 10-ti jídel české a moravské kuchyně. V blízkosti naleznete poštu, spořitelnu, domácí pekárnu s nočním provozem a autobusové spojení.